Kariera

Stabilniej przez życie

Kariera

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w ARmedical.

 Od lat stawiamy na młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi z pasją. Tworzymy profesjonalny zespół składający się z pozytywnie nastawionych pracowników, z którymi współpraca przynosi najlepsze efekty. Warto dołączyć do naszego zespołu. Naszym pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Obecnie poszukujemy (tj. sierpień 2018) Pracownika biurowego ds. obsługi klienta

 Jeśli jesteś zainteresowan(a)y pracą w naszej firmie, prześlij nam swoje CV i list motywacyjnym na adres rekrutacja@armedical.pl

W CV prosimy o zawarcie poniższych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Zespół ARmedical

KONSUMENCKIM LIDEREM JAKOŚCI

2016

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o przyznanej marce ARmedical nagrodzie
KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2016

Konsumencki Lider Jakości 2016
PRODUKTY
REHABILITACYJNE

dwa złote medale w dwóch kategoriach

Konsumencki Lider Jakości 2016
MATERACE
PRZECIWODLEŻYNOWE

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom, którzy wybrali markę ARmedical spośród wielu innych i wskazali nasze produkty jako najlepsze. To dzięki Państwu możemy się dziś szczycić tym podwójnym wyróżnieniem.

Niezależne badania konsumenckie potwierdziły, że kirunek rozwoju, budowanie marki, dbałość o jakość produktów oraz wiele lat pracy i starań zostały docenione.

Tym samym możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań by utrzymać zarówno znakomitą jakość produktów, ale również zachować obsługę naszych Klientów na najwyższym możliwym poziomie. Dziękujemy!

Zespół ARmedical

Kontakt

ul. Roździeńskiego 19
41-303 Dąbrowa Górnicza

Tel: +48 (32) 261 71 36
Fax: +48 (32) 268 63 05

e-mail: biuro@armedical.pl
www.armedical.pl
Facebook

Współpraca

ARmedical jest sprawdzonym partnerem w biznesie.
Solidność i wiedza gwarantują owocną współpracę.

Dla sklepów medycznych
Zobacz nasze pozostałe strony  Strona Gipsy lekkie Strona Poduszki ortopedyczne Strona Piłki rehabilitacyjne