O firmie

Stabilniej przez życie

O ARmedical

O firmieFirma ARmedical® powstała w odpowiedzi zapotrzebowania rynku na profesjonalne usługi z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego, rehabilitacyjnego oraz medycznego. Wiedza i doświadczenie jakim dysponujemy gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę. Dzięki bogatej ofercie, konkurencyjnym cenom, wysokiej jakość produktów oraz obsłudze na najwyższym poziomie zaufało nam już ponad 800 sklepów medycznych na terenie całego kraju.

Misją ARmedical jest oferowanie produktów najwyższej jakości, rozumienie i zaspokajanie potrzeb klientów, spełnianie ich oczekiwań i dostarczanie produktów rehabilitacyjnych, ortopedycznych i pomocniczych, które pomogą im przejść „Stabilniej przez życie”.

Podstawą sukcesu firmy jest zorientowanie na klienta, jego potrzeby i oczekiwania, które kształtują zakres i kierunki naszego działania oraz rozwoju. Stosowana przez firmę strategia działania dostosowana do potrzeb lokalnych rynków umożliwia elastyczne kształtowanie oferty. Dzięki zorientowaniu na potrzeby klienta konsekwentnie i sukcesywnie ulepszamy naszą ofertę wprowadzając nowe innowacyjne produkty.

W zakresie zaopatrzenia ortopedycznego firma ARmedical jest wyłącznym dystrybutorem uznanych na świecie produktów ortopedycznych marki SPECIAL PROTECTORS, jak również wytwórcą innowacyjnych produktów takich jak piłki rehabilitacyjne, poduszki ortopedyczne oraz szerokiej grupy produktów rehabilitacyjnych i środków pomocniczych.

W 2011 roku dzięki naszemu pozimowi obsługi klientów uzyskaliśmy wyłączność w Polsce na dystrybucję lekkich gipsów syntetycznych amerykańskiego koncernu 3M. W ofercie znajdą Państwo szeroką gamę lekkich gipsów Scotchcast Plus 3M, Soft Cast 3M dostępnych w różnych kolorach.

Posiadamy rozbudowane zaplecze logistyczne, zapewniające zaopatrzenie klientów na terenie całej Polski. Naszym partnerom oferujemy serwis na najwyższym poziomie, opiekę regionalnych przedstawicieli handlowych, bezpłatną infolinię, realizację zamówień w 24 godziny.

W swym działaniu kierujemy się mottem: ...Nie istnieje coś takiego, jak limit możliwości...

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

zespół ARmedical

Jesteśmy wiarygodni

Rzetelna firma

Dbamy o środowisko

Srodowisko

Jesteśmy solidni

Dostawa 24H

KONSUMENCKIM LIDEREM JAKOŚCI

2016

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o przyznanej marce ARmedical nagrodzie
KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2016

Konsumencki Lider Jakości 2016
PRODUKTY
REHABILITACYJNE

dwa złote medale w dwóch kategoriach

Konsumencki Lider Jakości 2016
MATERACE
PRZECIWODLEŻYNOWE

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom, którzy wybrali markę ARmedical spośród wielu innych i wskazali nasze produkty jako najlepsze. To dzięki Państwu możemy się dziś szczycić tym podwójnym wyróżnieniem.

Niezależne badania konsumenckie potwierdziły, że kirunek rozwoju, budowanie marki, dbałość o jakość produktów oraz wiele lat pracy i starań zostały docenione.

Tym samym możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań by utrzymać zarówno znakomitą jakość produktów, ale również zachować obsługę naszych Klientów na najwyższym możliwym poziomie. Dziękujemy!

Zespół ARmedical

Kontakt

ul. Roździeńskiego 19
41-303 Dąbrowa Górnicza

Tel: +48 (32) 261 71 36
Fax: +48 (32) 268 63 05

e-mail: biuro@armedical.pl
www.armedical.pl
Facebook

Współpraca

ARmedical jest sprawdzonym partnerem w biznesie.
Solidność i wiedza gwarantują owocną współpracę.

Dla sklepów medycznych
Zobacz nasze pozostałe strony  Strona Gipsy lekkie Strona Poduszki ortopedyczne Strona Piłki rehabilitacyjne