Dla sklepów medycznych

Stabilniej przez życie

Informacje dla sklepów medycznych

ARmedical oferuje nie tylko produkty najwyższej jakości ale także przejrzyste zasady współpracy oraz doskonałą jakość obsługi czy rzetelność informacyjną. Wszystkie te cechy biorą swe źródło w przekonaniu, że dobre kontakty międzyludzkie w biznesie są ważne. Oferujemy także pewność dostaw oraz maksymalnie szybki czas realizacji zamówień.

UWAGA! Możliwość dokonywania zakupów on-line w naszym serwisie mają tylko i wyłącznie podmioty gospodarcze (firmy). Niestety osoby fizycznie, nie posiadające działalności gospodarczej nie mają możliwości korzystania z naszego serwisu.

Jeśli jesteś firmą i chcesz nawiązać z nami współpracę i uzyskać dostęp do zamówienień on-line:

1. Zarejestruj się w naszym serwisie internetowym wpisując wszystkie poprawne dane teleadresowe oraz firmowe.

2. Poinformuj nasz dział obsługi klienta o tym fakcie wysyłając maila na adres biuro@armedical.pl wraz z dokumentami rejestrowymi firmy.

3. Po weryfikacji danych oraz dodaniu Państwa firmy do naszego systemu sprzedażowego otrzymają Państwo również możiwość dokonywania zamówień on-line. Serwis automatycznie wygeneruje hasło, które następnie wyśle na Państwa adres mailowy wskazany przy rejestracji do serwisu.


Katalog produktów on-line został wdrożony przez nas z myślą o podniesieniu jakości oraz optymalizacji informowania o naszych produktach oraz procedury ich zamawiania. Katalog pozwala na przeglądanie aktualnie dostępnych w ofercie produktów. Możesz zamawiać telefonicznie, lub zakładając konto, możesz zamówić produkty jak w zwykłym sklepie internetowym.

Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem materiałów promocyjnych, takich jak zdjęcia, nasz katalog czy inne - odsyłamy na stronę Do pobrania.

Informacje o ekspozytorach

Dla firm współpracujących oferujemy bezpłatnie dwa typy ekspozytorów.

KONSUMENCKIM LIDEREM JAKOŚCI

2016

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o przyznanej marce ARmedical nagrodzie
KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2016

Konsumencki Lider Jakości 2016
PRODUKTY
REHABILITACYJNE

dwa złote medale w dwóch kategoriach

Konsumencki Lider Jakości 2016
MATERACE
PRZECIWODLEŻYNOWE

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom, którzy wybrali markę ARmedical spośród wielu innych i wskazali nasze produkty jako najlepsze. To dzięki Państwu możemy się dziś szczycić tym podwójnym wyróżnieniem.

Niezależne badania konsumenckie potwierdziły, że kirunek rozwoju, budowanie marki, dbałość o jakość produktów oraz wiele lat pracy i starań zostały docenione.

Tym samym możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań by utrzymać zarówno znakomitą jakość produktów, ale również zachować obsługę naszych Klientów na najwyższym możliwym poziomie. Dziękujemy!

Zespół ARmedical

Kontakt

ul. Roździeńskiego 19
41-303 Dąbrowa Górnicza

Tel: +48 (32) 261 71 36
Fax: +48 (32) 268 63 05

e-mail: biuro@armedical.pl
www.armedical.pl
Facebook

Współpraca

ARmedical jest sprawdzonym partnerem w biznesie.
Solidność i wiedza gwarantują owocną współpracę.

Dla sklepów medycznych
Zobacz nasze pozostałe strony  Strona Gipsy lekkie Strona Poduszki ortopedyczne Strona Piłki rehabilitacyjne